KONST / Litografier / Färglitografi 13036079
nr 1303 6079
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, 2 st, 360 upplaga, Signerad. Motivet: 46x36 respektive 31x42 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:20:59
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg